| Mariellahh a întrebat:

E posibil să am lordoză. Nu am dureri de spate, doar uneori însă am bazinul în faţă, posteriorul proeminent, ca şi cum aş avea o groapă în spate.
Mă poate afecta cu ceva?
Şi cât ar costa o consultaţie la un ortoped? happy vreau să fiu sigură dacă am sau nu. mulţumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite aici,
http://www.mediafax.ro/......-de-sport/
Ar trebui sa consulti un ortoped.
Cu placere!
Iti va trebui gimnastica medicala speciala.
Te pup!