| ralucaralu a întrebat:

E vreo problema daca fac baie(in piscina) in prima zi de menstruatie, cand fluxul e foarte slab(cateva picaturi)? Stiu ca se opreste in apa cu totul si ma refer la probleme de sanatate pe care le pot avea. Maine e o zi foarte importanta si vreau sa fac baie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Mariaaa6081 a răspuns:

Pai eu stau non-stop la mine in piscina, mai ales ca acum este vara big grin In prima zi nu am nicio problema, nici pe parcurs doar ca stii tu, se vede, in apa! Si e stanjenitor big grin. Apropo, daca apa este rece posibil pe va durea putin burtawinking