| Florazul15 a întrebat:

Era să cad și ca să mă sprijin m-am ținut de ușă iar în acel moment am simțit o durere puternică în spate. Cred că de la efort. Este posibil să mi se fi rupt ceva în interior?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Username9 a răspuns:

Nu cred ca să fi ruot ceva, doar sa intins vreun muschi

suntserios
| suntserios a răspuns:

E posibil sa ai o problema la un muschi.
E greu sa ghicim.

| Alina1899 a răspuns:

Probabil un mușchi s-ar fi intins