| Nicky29 a întrebat:

Este adevarat ca oameni care sunt mai mare ca fizic se odihnesc mult mai greu decat cei care sunt mai slabi? voi ce parere aveti ...Eu sunt de parere ca da se odihnesc mai greu pentru ca organismu lor lucreaza mai mult.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| anonim_3361 a răspuns:

Un om se odihneste mai greu cand este foarte obosit. Nu depinde de cat de mare este acel om ci de cat de mare este efortul pe care l-a depus...asta e parerea meahappy