| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca tinctura de propolis are efect cicatrizant si ca trateaza acneea?? Dau FUNDA!!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E foarte adevarat

| Pricked a răspuns:

Da, e adevarat.

| xXdoareuXx a răspuns:

Da este foarte adevarat.

| MrMihnea a răspuns:

Nu merge chiar asa, mai bine te duci la un dermatolog si iti zice el ce sa iei in functie de varsta, tipul tenului si daca ai nevoie de tratament cu pastile poate chiar si niste analize de sange.

| lologfo a răspuns:

Da Propolisu-ul e foare bun.Foloseste-l dar cam usturawinking

| charna a răspuns:

E dezinfectant nu cicatrizant. nu are absolut de-a face cu acneea. acnee e juvenila.vine, trece, depinde de ten gras, uscat.ptr. acnee spala-te apa si sapun.

| lolo22 a răspuns:

Este dar foloseste mai bine o solutie de la farmacie Diprosalic este unguent sau solutie, eu recomand solutie in 48 ore se duce, du-te cumpara si baga funda.