| diana_1454 a întrebat:

Este cineva care a folosit niste pastile de slabit si au dat rezultate? Sunt disperata. Ce imi recomandati? Sunt foarte pofticioasa si as dori niste pastile care sa`mi taie COMPLET pofta de mancare. Sau daca este cineva din Focsani care cunoste pe cineva care are Reductil de vanzare sa imi lase si mie e`mailul love struck [In farmacii nu mai gasesc. Acum 3 ani am luat si fusesem foarte multumita de ele] happy Dau fundita :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| patty32 a răspuns:

Off.
Vad ca nu intelegi nicidecum rolling eyes
ti-am zis eu ce trebuie sa faci ca sa slabesti la o intrebare anterioarahappy

| Ramina a răspuns:

Nu mai lua pastile de slabit. nu te ajuta cu nimic happy Dai bani degeaba si iti chinui mai tare stomacul cu tot felul de pastile. Cea mai buna metoda este sa te abtii. de cate ori tie pofta de ceva sa bei un pahar de apa cu lamaie, si iti va trece pofta asta incotrolabila. Poti face asa pana cand o sa poti sa-ti controlezi pofta. Sau poti manca un fruct in loc de mancarea respectiva.La un moment dat te vei obisnui. si vei putea sa mananci ca inainte fara sa vrei sa mananci de toate. Parerea mea. pastilele nu te ajuta! Dar daca crezi ca sa e mai bine pentru tine.asta e happy

| Anonoim a răspuns:

Am luat de mentinerea greutati daca te intereseza lasa-mi un mesaj

| flory_5471 a răspuns:

Buna Diana...parerea mea este ca ar fi mai bine sa nu iei pastile, nu te ajuta cu nimic si iti fac si foarte mult rau. Incearca prin sport, de exemplu alearga in parc seara o jumatate de ora, iar pe langa asta mai redu din paine si dulciuri. O sa vezi ca o sa te ajute. bafta!

| wikihow94 a răspuns:

Sincer nu iti recomand pastilele de slabit in nici un caz...am avut si eu problme cu greutateasad si le-am incercat fara sa stie parintii(sunt baiat, lol) si au dat rezultate, dar am pus tot la loc si ma simteam foarte slabit asa ca mi-am facut abonament la sala si am tinut o oarecare cura cu lamaihappy si a mers, iar acum am o greutate apropiata de cea ideala...deci ti-as sugera miscareahappy

Cheers!