| Camper123 a întrebat:

Este eficient un kosmodisk pentru discopatie lombara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Mi-am luat si eu si tatal meu, la mine nu a avut absolut nici un fel de efect pe cand tatalui meu cica i-ar fi facut bine, acum ce sa zic, probabil ca acctioneaza in mod diferit la fiecare dintre noi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cei care il poarta, nu am auzit pe nimeni sa-l laude. Toti il poarta cu speranta ca isi va face efectul... cindva.
Mai bine fa (daca suporti) fizioterapie si, fereste-te de efort, stat in picioare, frig, etc.

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Da.Dar si mai eficient este un tratament de fizio la o clinica specializata. Poate si niste injectii speciale si dureroase ale caror nume imi scapa acum.