| Mara6392 a întrebat:

Este normal ca după ce beau cafeaua sau în timp ce beau cafeaua să mă treacă la baie pentru treaba mare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Da

| SingleForOne a răspuns:

Da, aproape mereu se întâmplă. S-au făcut cercetări pe această temă, și s-a dovedit adevărat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Dimineata dupa ce imi beau cafeaua trebuie sa elimin monstrul. Cafeaua are efect laxativ.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

La mine nu are același efect. Beau și nu mi se întâmplă nimic de genul. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai stomacul bun

| Ararat a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa mananci fibre multe, constipatia frecventa duce la aparitia hemoroizilor.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Nu știu eu nu beau Niciun fel de cafea nu-mi place nu suport cafeau de nici fel și dacă primesc gratis o arunc.

| Smmo a răspuns:

Daca o bei dimineata si nu mananci nimic inainte poate... i-am mai auzit si pe altii. Poate depinde si cat e de tare cafeaua.

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Da. Are efect laxativ.

| Bogatu_Valentin_1968 a răspuns:

Da este normal, cafeaua este purgativ natural. happy

| Ararat a răspuns:

Da, cafeaua e diuretic.