| ` fEtiTsSa ` a întrebat:

Este normal ca in zona pometilor sa fie niste firicele de par gen puf?straight face ma tot roade aceasta intrebare. oare am eu ceva? sau asa este normal? astept raspunsurile voastre:d mersi:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă te uiţi atent ai pe toata faţa acest puf, el are rol de protecţie.
Pa, pa.

NOname
| NOname a răspuns:

Este cat se poate de normal. N-ai de ce sa te ingrijorezi. happy

| Missy_4860 a răspuns:

Stai linistitaoh go on.Este foarte normal.Toata lumea areoh go on

| Lol_1641 a răspuns:

Sigur e foarte normal, nu ai de ce sa iti faci griji!winking