| minix20 a întrebat:

Este normal dupa ce iei pastila de a doua zi postinor 1 sa apara in prima saptamana dureri de stomac si durere la urinare? In principal de ovare din cate am inteles

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la ginecolog, posibil sa ai infectie urinara ce nu are legatura cu pastila de a doua zi, pe care nu ar fi trebuit sa o iei ca aceea iti deregleaza tot organismul. Dar acum daca ai luat o asta e.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu pastila iti da dureri de stomac sau la urinare, doar alte boli sau infectii pe care le-ai luat dela iubit, cand ai facut sex neprotejat sau le-ai facut singura, de la o indigestie, gastrita samd.