| Pandispann a întrebat:

Este normal sa te iriti in zona liniei bikinilor [ sa zic asa ]?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ea apare în urma unei epilări și purtarea lenjerie de corp strâmtă și sintetică.
Pa, pa.

| fabiola a răspuns:

Cum poate fi normala o iritatie a pielii?

| kitten95 a răspuns:

Depinde. daca ai pielea in zona aia sensibila, atunci trebuie sa porti lenjerie din material moale(bumbac mai ales), sa ai gruja cum si cu ce re epilezi(cea mai buna solutie e crema depilatoare) si sa iti cumperi lenjeria in marimea potrivita(sa nu iti fie prea mica pentru ca urmarile le stii).

| Karmesytta a răspuns:

Da mai ales daca ai purtat ceva stramt sau te-ai epilat