| 12Hsgsvu12 a întrebat:

Este normal sau nu?
În timpul vacantei de vara am avut mâine calde,iar acum ca a început scoala se fac reci.
Asa este în fiecare an, nu este prima data

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Începerea toamnei aduce cu sine și schimbări în corpul nostru nu doar în natură. Bea lichide calde, usturoi dacă poți cât mai mult, sfeclă roșie, salată verde. Numai bine!

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ești emotiv/ă? că nu ne spui...

| 12Hsgsvu12 explică (pentru sierra1):

Nu cred

| sierra1 a răspuns (pentru 12Hsgsvu12):

De aici

https://www.tpu.ro/......2-a-eu-am/

rezultă că da! Așa că acum știi...

| Lioana a răspuns:

Nu e normal. E o problema de circulatie a sangelui. Si eu o am dar mai mult iarna, nu chiar din septembrie.

| ArmmAndArmm a răspuns:

Circulația sanguină

| Daniel293m a răspuns:

Mori...