| minix20 a întrebat:

Este periculos sa fumezi vape oops?
Nu are nicotină.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pai fara nicotina vapezi degeaba.

| minix20 explică (pentru Wr3nch):

Pai am auzit ca are niste substante nocive

| Brizbriz a răspuns:

Fara nicotina?!?
e ca, cafeaua decafeinizata sau berea fara alcool... la ce balarii le mai bei daca nu au partea activa?!?

deci, nici nu prea conteaza daca face rau sau nu, fara nicotina chiar nu are nici un rost sa vapezi nimic tongue

| TheStrategist a răspuns:

Nu cred că e bine pentru sănătate

| yungandreigawd a răspuns:

Nu este, din contra e mai ok un vape decat o tigara.