| anonimul0724 a întrebat:

Este recomandat sa beau ceai verde inainte de scoala?
Sunt de după masă.
Și vreau să dau niște kg jos țin sa precizez ca am o alimentație corecta si ceaiul verde se prepară cu zahar?
Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Fără zahar.

| Mariushgv a răspuns:

Ca sa dai kg jos poti sa mananci 5 mese pe zi 2 gustari si mesele nirmale la ore fixe sa nu manancimulte dulciuri oti sa mananci 2 bomboane 2 cunuri de cicolata sau 2 lingurite de miere o si ceaiul se prepara fara zahar sau poti sa pui miere in el o si trebuie sa faci si sport cel putin 4000 de pasi pe zi. Pentru ati numara pasi descarca o aplicatie deci dieta fara sport nu se poate sau sport fara dieta tot nu se poate