| Sofia2089 a întrebat:

Este sigur sa comanzi atoane Fibrobar-R de pe site-ul redis.ro?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

E sigur... ei sunt producatorii, dar daca vrei suplimente nutritive mai bine incerci niste firme care au produse mai bune. Iti recomand sa cauti sa cauti pe siteurile: pronutrition.ro, suplimente.ro sau megaproteine.ro, sau pe google cauti siteuri care comercializeaza suplimente si vezi care e iti convin mai mult

| 23partyboy a răspuns:

Redis au produse proaste, asa ca faci cum stii laughing

| Cosmin86 a răspuns:

Pai nu dai niciun ban in avans, platesti cand sosesc produsele, normal ca e sigur.

Dar mai bine iti cumperi ceva mai bun happy

| Sofia2089 explică:

Pardon, nu "atoane" ci "batoane"!