| MeAndMe1000 a întrebat:

Eu am 37 de kilograme si am un funt cam maricel...As vrea sa stiu cum sa scap de grasimea de pe fese. Ceva care sa dea rezultate din prima saptamana.Nu vreau pastile! Vreau sa stiu ce regim sa tin sau ce exercitii sa fac.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| bombonika18 a răspuns:

Nu ai nevoie de dieta

| Dani1509 a răspuns:

Esti anerexica?

| gigel68 a răspuns:

Nu te supara ca te intreb... cate kg are fundu` tau?
daca nu l-ai cantarit pune-te cu curul pe cantar, ridici picioarele de pe pamant si intinzi mainile. sunt curios daca este proportionata corect. daca nu, as putea sa iti prescriu niste ceaiuri naturale.

| Simpatic a răspuns:

Gigel esti cam tampit,maica-ta stie ca scrii astfel de baliverne pe TPU? AnimeSakuro nu te lua dupa ei, nu te pacienta depinde ce varsta ai, daca nu ai nici 14 ani nu te gandi deja la slabire, o sa "te modifici" treptat.Sa stii ca baietilor le plac fetele cu fundul mare si mijlocul subtire, am dat din casa, deci foloseste atuul nu il irosi.

| gigel68 a răspuns:

@simpatik, mersi de compliment. sunt major (varsta biologica 69 ani), nu am nevoie de acordu` lu` maicamea sa scriu pe TPU.