| Irinairyna43 a întrebat:

Eu am nascut recent un bebe perfect sanatos l-am născut natural am nascut acasa nastera a fost asistată el are 2 luni.Dar eu înca am dureri uneori.E normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asta ti-ar putea zice un medic daca ai merge la consult.

| Furnicuta000 a răspuns:

Chiar daca nasti acasa cu moasa tot trebuie sa te prezinti la spital pentru un control sa fie siguri ca nu exista complicatii.
Durerile sunt normale dar nici sa se intinda pe o perioada mare de timp

| ioana748 a răspuns:

Depinde ce dureri.
Ar fi bun un consult de specialitate.

| StudentLaMedicina a răspuns:

Dureri unde? Ai avut nevoie să fii cusută? Îl alăptezi?