| qieiqpalz a întrebat:

Eu am o aplicatie pe telefon care ma ajuta sa slabesc aplicatia are 3 nivele usor,greu, foarte greu eu sunt la nivelul greu aproape de final fiecare nivel are 30 zile ce sa fac cand se gata nivelele? eu mai trebuie sa slabesc 20 kg ..ca sa ajung la cat mi-am propus

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| AnastasiaK a răspuns:

Ce sa faci? E simplu, exact ceea ce trebuia sa faci inainte de orice aplicatie, TE DOCUMENTEZI! Vezi ce e aia slabire, cum functioneaza organismul tau, etc si te ocupi singur de aceasta problema happy

Bineinteles, mai ai si varianta a doua: citesti toate sfaturile pseudo-specialistilor de pe aici, care de multe ori se contrazic unele pe altele, alegi unul care iti suna tie cel mai bine si il testezi pana constati ca nu functioneaza sau ca (surpriza) functioneaza, dar habar n-ai de ce.

| Elena9328 a răspuns:

Le reiei.

| Lostlyric a răspuns:

Game over.

| tamulici a răspuns:

Zi de zi, încerci să îți adaugi câte o genuflexiune sau o flotare, în funcție de programul pe care îl ai. Dacă nu, caută alte aplicații, la fel de utile, care te pot ajuta.

| Kely2820 a răspuns:

Stiu despre ce aplicatie vorbești, stiu ca la început te pune sa iti menționezi inaltimea, greutatea actuala si la cate kg vrei sa ajungi, daca ai pus la început ca vrei sa slăbești 10 kg(de exemplu) si pe parcurs te-ai gandit sa slăbești 20kg atunci nu cred ca mai poti face nimic, reinstalează aplicația si mai slabesti cate kg vrei. Fundă?

| DenisaFMM69 a răspuns:

Continua cu aceleași exerciții mărind seriile și mări dificultatea. De exemplu la genuflexiuni poți să ți doua greutăți în mână.

| qieiqpalz explică (pentru DenisaFMM69):

Aplicatie e pentru abdomen se numeste six pack 30 days asta a fost singura care am simtit ca imi muncesc muschii

| DenisaFMM69 a răspuns (pentru qieiqpalz):

Era doar un exemplu, am avut și eu aplicația aia, chiar e Bună.

| DenisaFMM69 a răspuns (pentru qieiqpalz):

Era doar un exemplu, am avut și eu aplicația aia, chiar e Bună.
Apropo și ai grijă la ce mănânci,?

| qieiqpalz explică (pentru DenisaFMM69):

Da