| RaceaLucia a întrebat:

Eu am o masea umflata de 1 an cind mi-o scot o sa ma doara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Coriii a răspuns:

Umpic... straight face

Dar nu trebuie sa te speri[i].

Preferi mai bine sa suporti inca un an sau mai mult de acu in colo daca nu o scoti...sau o durere de un minut sau nici un minut cat ti'o scoate happy

1 răspuns:
| RaceaLucia explică:

O sa tina anestezia daca nu mi s-a desumflat maseaua?