| oBuburuză a întrebat:

Eu cu prietena mea ne-am gandit sa slabim si la scoala sa mancam numai mere si acasa salate si asa la sarbatori o friptura la gretar. Nu bem suc, doar apa, vrem si niste exercitii si ce ar trebui sa mai facem!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| flore45 a răspuns:

Aaaaa si eu am inceput sa slabesc dar nu cu asemenea dieta. Mananc normal fara excese, fara paine sau dulciuri. Insa exercitii iti recomand inotul, mersul cu bicicleta si mersul pe jos. Ps: apa e foarte buna, sucurile sunt daunatoare, fac probleme la stomac. Aaaa si mult succes in continuare la slabit.

| JoHnO a răspuns:

Uitati-va pe youtube la aerobica si am vazut un documentar interesant unde spunea ca si sex-ul slabeste asa ca dati drumu, sau tu baiatul ai punea sa incepi sa tragi de fiare pentru ca aerobicul e pentru fete.

| William a răspuns:

Eu iti sugerez sa mananci normal si sa faci mult sport. Orice sport.