| Carina568 a întrebat:

Eu cu soțul meu am încercat fertilizarea în vitro pentru ca am făcut toate investigațiile și nu pot rămâne gravidă, am ovare polichistice, nu știu cum se scrie asa ca scuzați dar m-am saturat de acele injectii ce le fac în burta. Sunt extrem de dureroase.Cum pot să le fac mai puțin dureroase?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Cipi1212 a răspuns:

Să încerci să adopți un copil.