| eni1978 a întrebat:

Eu masez de 5 ani.am avut ceva probleme personale.de 6 luni imi tremura mainile, vreau sa ma tratez prin masaj, reflexoterapie.care sa fie diagnosticul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Lavy_5428 a răspuns:

Sall! Cel mai bine e sa consulti un doctor... Bye! :*

| BeHappyForMe a răspuns:

Da cel mai bine te duci in spital sau intr-o clinica si cauti un medic specialist in recuperare terapeutica si te va ajuta cu problema ta.