| anonim_4396 a întrebat:

Eu tot timpul folosesc placa ca sa imi intind bretonul deoarece parul meu sta mai umflat mai ales dupa ce fac baie.De aceea imi intind bretonul pentru ca nu vreau sa arat ca o bufnita, iar parul ramas nu mi-l intind deoarece mi se arde parul foarte repede si am putin par.Stiti voi o solutie in afara de placa de intins? Poate ca o sa plec undeva si nu o sa am placa la mine, si atunci ce ma fac? Nu mai dau fata cu nimeni? As vrea sa fie si mai stralucitor si sa nu para nespalat dupa 2 zile. Va rog sa ma ajutati.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| zZAlexandruZz a răspuns:

Ai incercat sa folosesti ceara de par? dupa ce il speli il usuci apoi ii dai o forma cu folosind ceara.

2 răspunsuri:
| ElllaEllly a răspuns:

Scuze dar nu stiu nimic eu mi-l intind pe tot.

| Alexysroze a răspuns:

Foloseste un balsam de par, cere recomandarea de la farmacie, si in legatura cu bretonul tau, incearca sa il lasi asa cum este el natural, si astepta sa-ti creasca si nu-ti mai fa breton.
Si inca un sfat cumpara-ti un spray poentru protectie a parului, eu una de cand il folosesc mi-e mult mai bine! fundita?