| here a întrebat:

Eu traiesc in to tara araba si vreau sa stiu cat costa fertilizarea in vitro in Romania si unde pot sa o fac la ce spital sau clinica

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://www.medicinareproductiva.ro/clinici-fertilizare-romania.php
Costuri? Cam intre 1700 si 3000 de EU. Acuma depinde. Trebuie sa vii sa negociezi.

| Irina89 a răspuns:

Buna, eu iti recmoand Clinica Gynera din Bucuresti, este numarul 1 din Romania si au avut o multime de cazuri de succes, renumite international. Eu am fost acum 3 ani la ei, am ajuns la dna doctor Laura Dracea dupa ce ne-am chinuit vreo 2 ani sa avem un bebe. Dna doctor e un medic deosebit, a fost atenta cu noi, ne-a explicat totul in detaliu si ne-a raspuns la orice intrebare. Din cate am inteles, preturile variaza in functie de pacient, insa eu am fost ft multumita. Avem in sfarsit un baietel sanatos, care face 1 an in toamna happy