| Denisa a întrebat:

Exista in Romania medici care fac operatii de micsorare a taliei? ( scoaterea de coaste, ceva de genu).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| tarziu a răspuns:

Scuze, nu am observat ca e la sanatate intrebarea!

2 răspunsuri:
| tarziu a răspuns:

Daca erai baiat, cu probleme psihice, intelegeam ca vrei sa... nah, dar fiind fata, nu pricep care'i treaba

| Denisa explică:

Am deformate 2 coastehappy. Nu am cerut critici ci un sfat. Daca nu esti in stare sa il dai mai bine tacihappy.