| 1Q a întrebat:

Exista riscul de a ma inbolnavi sau de a patii ceva daca ma rad cu BIGU casa creasca barba mai repede? ii natural? ii BUN?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| alynaxx a răspuns:

Nu,nu te poti imbolnavi,cel mult taia daca nu esti atent, dar eu zic sa astepti, o sa ai destul timp sa te razi

| ionutz03 a răspuns:

Din cate stiu eu nu exista nici un risc, numai ca mai tarziu o sa regreti ca ai facut lucrul asta.winking

| iuo a răspuns:

Nu se intampla nimic, dar ia-ti unu cu aloe vera sa nu te iriti