| llleo a întrebat:

Există suplimente pentru îngrășare? Câteva exemple, dacă cunoașteți.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Miruna1239 a răspuns:

Nu cred ca exista suplimente pentru ingrasare (imi pare rau daca gresesc) dar poti incerca sa iei vitamine. Acum totul depinde de corpul tau, daca ai un metabolism rapid oricat vei incerca nu te vei ingrasa decat foarte putin ori daca ai unul lent iti va fi floare la ureche sa te ingrasi.

| FaraNume1245 a răspuns:

McDonald's, KFC, shaormerie random la colț de stradă, etc.

| Sn4k3 a răspuns:

Gainere.

| Bizon95 a răspuns:

Fast food
FAST FOOOOOOOD
te ingrasi ca o butie... asap tongue