| BOOBZen a întrebat:

Fei guys, am vazut pe la seriale fete destul de slabanoage, dar am vazut ceva la genunghii lor, desi au picioare slabe, bineinteles, vad ca genunghiul lor e dus putin in spate, nu ca un fel de boala, sa zic asa, parca e indoit invers, dar nici sa zici ca e o boala. E normal sa ai piciorul asa? Daca e sanatos, mie imi place forma asta, ce as putea sa fac sa am si eu asa? Dar daca sa ai piciorul asa si nu e normal, la-o balta!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BugsBunny_8643 a răspuns:

Eu cred ca asa sau nascut sau poate de la prea mult balet!