| Tigrita a întrebat:

Fetele ejaculeaza ceva la orgasm?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Unele în unele cazuri da.

| negru30 a răspuns:

Nu stiu uita-te si tu cd o vezi ca mai are putin si moare - depinde dupa ce moare - de placere sau dupa banii tai

| Tigrita explică (pentru negru30):

Ce intreb eu si ce raspunzi tu

| nodeerskulls a răspuns:

Un lichid semi-albicios. Unele foarte mult, atele putin, altele deloc. Depinde de la fata la fata.

| Cristy19 a răspuns:

Majoritatea fetelor ejaculeaza la rgas,, chiar daca ejacularea nu se face vizibila la exterior ea se produce in interior...