| Raul01 a întrebat:

Fetele nu vor sa iasa cu mine pentru ca sunt prea inalt. Ce sa fac? Eu am 18 ani si masor vreo 2 metri si ceva...Toate fetele cu care am vrut sa ies imi ziceau ca sunt prea inalt pentru ele. Pana acum nu m-a deranjat prea tare inaltimea mea dar acum a inceput sa o faca. Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| gfdessjtyrd76 a răspuns:

Nu poti sa faci nimic, eu zic sa ai incredere in tine si sa ai rabdare ca o sa gasesti fete frumoase si inalte ca tine.

| Saya a răspuns:

Sa iti traiesti viata linistit in continuare si sa stii ca fete inalte exista pe lumewinking nu trebuie sa te uiti la bondoacele astea de 1, 50 - 1, 60 si sigur dupa ce vei intalni o fata care va tine la tine ( nu va conta pentru ea inaltimea ta si nici viceversa) isi va pune tocuri daca vrea sa fie si ea inaltawinking
Nu e o rusine si nici un defect sa fii inalt e chiar foarte tare sa zic asatongue

spor! ai grija cu cine te iei

| Gizăz a răspuns:

Eu am tot 2 metri şi-am întâmpinat şi eu asta de câteva ori. Femeilor le plac bărbaţii înalţi dar ele înţeleg prin asta între 1. 80 şi 1. 90. Important e să ai personalitate şi va veni şi vremea ta. Eu am avut prietene care m-au acceptat aşa cum sunt. Am avut şi prietenă de 1. 65. laughing
Fetele de care vorbeşti sunt doar nişte superficiale groteşti şi nu ar trebui să pui la inimă sau să te deranjeze înălţimea. Apucă-te şi fă sport plus sală şi-o să-ţi fie bine.

| didi123 a răspuns:

Ce sa faci? Nimica. Sa fii fericit! Stiu fete la care le plac baieti inalti dar ele nu sunt inalte. Asa ca... Baftawinking

| RaduPetrisor a răspuns:

am 14 ani si nu cred ca sunt in masura sa iti dau sfaturi app am 1. 72 cm, si eu nu bag fetele in seama cas pitipoance astea din scoala. FETELE ADEVARATE o sa le intalnesti la facultate acelea au o personalitate aparte

| Bunny a răspuns:

Poate ai dat si de fete mai micutelaughing. Si eu am sa zic aceeasi problemathinking sunt inalta(1. 78) si cand imi place cate un baiat ori e mai mic ori cat minelaughing. Dar ca baiat na e mai frumos sa fie mai inalt, deci cauta si tu una tot mai inalta(peste 1, 75). Ai arata si mai frumos langa una inalta decat langa una micuta sa fii cu 2 capete mai mare decat ea.Si de facut n'ai ce sa faci ca de scazut numai ai cum.straight face doar stai linistit ca o sa gasesti pe cineva potrivit care o sa adore inaltimea ta!:*

| alin823 a răspuns:

Nu e nicio problema, iti gasesti tu una. Du-te la sala si pune muschi pe tine(in caz ca nu ai). In general fetelor nu le plac baietii inalti si slabi, dar daca esti inalt si facut nu vad a fi o problema.

| Zenithf a răspuns:

Sa intalnesti si fete mai cu minte. Ca pana acum se pare ca ai dat numai de proaste, sa am iertare ca o spun asa de oabla. happy