| avixie a întrebat:

Fetelor, ati avut probleme cu parul? adica daca va cade parul? si daca da cum ati scapat? credeti ca revalid e cel mai bun sau care este tratamentul? eu am par cret si am mai vopsit de 3-5 ori. si acum imi cade parul foarte mult si am nevoie de ajutorul urgent.multumesc mult

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ana_9377 a răspuns:

Incearca sa chimbi samponul.

2 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

Revalid fiole a avut cel mai bun efect la mine.In perioada asta trebui sa faci si o cura cu vitamine.

| Lacoste a răspuns:

Buna.
Da, Revalid e foarte bun, poti incerca si samponul Alpecin cu cafeina (25 lei), se gaseste in farmacia Sensiblu.