| Denissuca23 a întrebat:

Fetelor ce sa fac ca sa imi creasca sanii? ii adevarat ca daca te ungi cu usturoi pe sanii o sa-ti creasca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Nu mai dati ascultare tuturor prostiilor.Cum de iti trece prin cap asa ceva? Pe masura ce organismul isi va definitiva formele iti vor creste si sanii.Moda sanilor mari este in declin.

| EchoDemon a răspuns:

Am auzit chestia dar nu e adevarat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai sa mirosi ca o parjoala si cam atat

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Am să-ţi răspund chiar dacă NU sunt fată happy

NU este adevărat!

Să NU faci aşa ceva deoarece te vei alege cu o "arsură"/iritaţie foarte GRAVĂ!

Toate cele bune.