| Danzeise a întrebat:

Folosesc de 2 saptamani pastile cu marar pentru cresterea sanilor. Nu vad nici o imbunatatire, doar ma dor din cand-in-cand, si atunci pentru o perioada scurta de timp(un minut maxim 2). Daca ati folosit in cat timp s-au vazut efectele? Sau daca nu, ce produs ati folosit?
Dau fundita...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu are niciun efect,este doar un mit fals cum că dacă foloseşti aşa ceva,îţi cresc sânii,fals!
Sfatul meu este să rămâi aşa cum eşti tu cât mai naturală, că cine te va place, te va place şi aşa cum arăţi!
Luptăm în fiecare zi să arătam bine în primul rând pentru noi, pentru a fi împlinite cu noi, apoi pentru iubit sau pentru cei din jur, încât uităm ce este cu adevărat important. Sănătatea noastră cu ce ne ajută că avem sânii mai mari dacă ne îmbolnăvim şi ajungem prin spitale? Dacă suntem iubite cu adevărat am fi binecuvântate dacă pentru o clipă ne-am vedea aşa cum ne văd iubiţii noştri.Ne-am vedea împotriva imperfecţiunilor perfecţiunea întruchipată, defectele pe care le-am avea le-am vedea chiar drăguţe, poate am realiza că suntem iubite pentru un lucru pe care noi îl vedem ca fiind defect. Până la urmă nimeni nu este perfect, de câte ori se plâng iubiţii noştri "nu-mi place aluniţa asta!"sau "începe să-mi crească burtica!"În acele momente defectele care ei le văd, nouă nu ni se pare chiar simpatice?
Te pup!

| VacaCuCabina a răspuns:

Poti lua cat timp vrei, ca tot nu-ti vor cresterolling on the floor de la niste amarate de pastile. Si de ce trebuie sa incerci sa faci tot posibilul sa-ti cresti marimea sanilor? Daca ai citit pe internet publicitati de genul: Sanii tai vor creste cu ***** in n saptamani si chestii de-alea.e atat de greu sa te gandesti ca e ca si cum ai vrea sa cresi de la 1, 5m pana la 1, 75 in 3-4 saptamani.

| Danzeise explică (pentru VacaCuCabina):

Sti ca este o diferenta intre cresterea saniilor si cea in inaltime, nu?

| VacaCuCabina a răspuns (pentru Danzeise):

Da, doar ca eu am dat doar un exemplu, dar vad ca tu nu ai inteles ce am vrut sa-ti spun

| Danzeise explică (pentru VacaCuCabina):

Ba da, am inteles, dar tu nu ai inteles ce am vrut sa spun eu, ca a fost un exemplu absurd.

| VacaCuCabina a răspuns (pentru Danzeise):

Am facut o comparatie intre cresterea sanilor in scurt timp si cresterea in inaltime, care e la fel de greu de o indeplinit. Daca te gandesti putin la biologie, celulele trebuie sa se divida foarte repede pentru ca tesuturile sa se extinda pentru ca tu nu ai indeajunsa piele si muschi sa-ti acopere sanul..scuza-ma daca nu-ti place exprimarea.dar poti face putin sport/fitnes sau inot..cu pastile nu rezolvi nimic, la fel ca si baietii care administreaza proteine/steroizi si fac sala si dupa 2-3 ani le se face muschiul ca si buretele de spalat vase.

| Danzeise explică (pentru VacaCuCabina):

Imi place, gandesti logic. Doar ca nu esti informata pe acest subiect. Exista plante care ajuta la cresterea saniilor, care accelereaza cresterea lor, dar care depinde de la o persoana la alta. Eu am vrut sa aud pararea unei persoane care este in cunostinta de cauza si a incercat aceste pastile. Nu am vrut sa aud pararea unei persoane care habar nu are despre ce vorbeste.winking