| MissNobody a întrebat:

Folosesc diazepam de ceva vreme si vreau sa stiu daca este vreo problema sa.l iau in combinatie cu persen forte care am citit pe prospect ca amplifica efectul acestor tipuri de medicamente. Sau invers. Pot sa iau Calmepam si persen? Daca da, in ce mod? Stiu ca o sa ma indrumati sa vad un doctor dar in aceasta perioada am niste probleme sa le spun asa care imi cam mananca tot timpul liber. La doctorul de familie oricum o sa ajung dar vreau sa stiu si parerea altor doctori de pe acest site. In detaliu daca se poate. Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| IMC90 a răspuns:

Daca scrie ca amplifica, atunci asa e, ca nu scriau sa se afle-n treaba...
O sa te sedezi maxim (cool)