| anonim_4396 a întrebat:

Folositi apa de gura happy? Daca da, de care? Daca nu, de ce? Care e cea mai buna, dupa parerea voastra? Fundita. :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Lacalut active si o folosesc atunci cand am probleme cu sangerarea gingiilor!

| OanaG a răspuns:

Aquafresh, la fel si pasta de dinti.

| BRG a răspuns:

Eu folosesc apa de gură Oral B, eu a m diabet tip2 și această apă de gură mi a recomandat o dentista mea.

| Minks a răspuns:

Nu, dar am folosit.

| valy a răspuns:

Aquafresh Mint mi se pare cea mai buna si Colgate plax pe locu 2

| Lorien_2084 a răspuns:

Este buna orice apa de gura care contine digluconat de clorhexidina. Eu folosesc Ossidenta, produsa de Biofarm si sunt extrem de multumit de ea.

| Petronela a răspuns:

Colgate e cea mai buna

| PunK4L1f3 a răspuns:

Colgate gasesti la supermarketwinking

| alleyy a răspuns:

Folosesc colgate plax...am folosit si alte genuri dar colgate este cea mai buna big grin si mai ales daca folosesti si pasta de dinti in acelasi timp happy pai eu ma spal dimineata si seara pe dinti nu chiar dupa fiecare masa big grin de aceea o folosesc pentru a-ti reimprospata respiratia happy

| Alexia_7883 a răspuns:

Colgate Plax Sensitive