| Jurnaldedecembrie a întrebat:

Fondul de ten lichid acopera mai bine decat celelalte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| katherine09 a răspuns:

Depinde de ce fel de ten ai. De exemplu daca ai tenul gras e mai bine sa fie sub forma de pudra, sau de spuma.

| BeHappyForMe a răspuns:

Mie imi plac fondul de ten spuma bine depinde de ce ten ai daca ai tenul incarcat cu cosuri cum am eu e mai bine spuma daca ai doua trei cosuri sau mici impreferctiuni fondul de ten lichid este forte bun.

| D3eaa a răspuns:

Pai depinde de la ce firma iei.laughingdaca iei delea de la magazin cu 3 lei ...mai bine nu mai iei laughingsi fond de ten corector acopera.