| IonutPetre12 a întrebat:

Fratele meu are varicela.Inainte de asta s-a simtit rau cateva seri.Acum si eu ma simt rau si nu mai pot de nervi. Abia am iesit din spital. Exista ceva sa o combat? Sau e inevitabil

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Marbea a răspuns:

Nu, nu poti face nimic. Trebuie sa stai in casa pentru ca e contagioasa.