| sabinn21 a întrebat:

Fratilor eu fac sala sunt la inceput am 5 luni si problema e ca nu stiu ce proteine sa iau nu vreau pentru mass adica nu vreau sa ma fac mare ingras cum sa ma exprim eu vreau totodata sa fiu fit si sa pot sa ridic tot mai mult sfaturi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| presus a răspuns:

"Impact Whey Protein" de la MyProtein, un produs foarte bun si de calitate. Este bogat in proteine din zer, si cu putini carbohidrati, exact pentru ceea ce vrei. Se ia o portie dimineata si inca o portie dupa antrenament.