| Ivanov_George_1993 a întrebat:

Fumatul in timpul adolescentei ajuta cresterea in inaltime?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| JoseCallejoNNn a răspuns:

Eu stiam ca e fix invers laughing din toti colegii mei care fumau in clasa 7-a ...toti au ramas piticilaughing eu n-am fumat..acum is la liceu si is inaltlaughingdeci nu are legatura fumatul, mai bine fa un sport

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Fumatul nu ajuta la cresterea in inaltime

| William a răspuns:

Eu stiam ca de la fumat ramai scund si slabesti mult.

| anonim_4396 a răspuns (pentru William):

Nu slabesti de la fumat, slabesti ca nu mananci si tii numai tigarea in gura inloc sa mananci de 3 ori pe zi cum trebuie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ajuta la fel de mult ca si atunci cand iti dai cu pumni in cap crezand ca o sa inveti mai repede sau mai bine
raspuns tampit la o intrebare egala laughing

| Carmen100 a răspuns:

Fumatul nu ajuta la absolut nimic, nu stiu de unde ai auzit asta happy

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Nu ajută.

| beatrice1bea a răspuns:

Absolut deloc! Este imposibil, din contra, te distruge!

| Letaata a răspuns:

Fumatul nu te face sa fii mai inalt. El doar iti distruge plamanii