| Rox348 a întrebat:

FUNDA... Cum actioneaza plasturele SlimPach pentru slabit? Face vreun rau organismului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Awndre a răspuns:

Simplu. nu actioneazahappy
Este doar o reclama, facuta pentru a aduna bani din orice, e logic. Cum ar putea un plasture sa te slabeasca kilogramele adunate de tine in atatea luni.sa fim seriosi>big grin

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Nu compara nici plasturi nici pastile!
Mama a incercat cu ambele deci il lipea pe picior si a slabit cam 3-4 kg. nu am mai cumparat si sa ingrasat 6 kg :O straight face
Mai bine du-te la jogging si iti va fi mai binewinking

| anonymousxD a răspuns:

Nu vreau sa iti distrug sperantele sau ceva de genul acesta, dar ca sa slabesti trebuie sa faci miscare si sa tii regim, aceste produse pentru slabit nu sunt bune pentru organism si nici macar nu dau rezultate. asa ca mai bine slabesti cu regim si miscare! big grin mult noroc cu slabitul`

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E atat de inofensiv incat nu are efect.

| tonyadax a răspuns:

Despre plasturele cu pricina pentru slabit, gasesti mai multe informatii pe slim-patch.ro - bafta! happy