| jon22 a întrebat:

FUNDA.De ceva timp imi tot ies pete rosi pe corp inclusiv pe fata nu asa mari cu mancarimi daca dau cu spirt se duce in cateva minune.M-am gandit ca poate sa fie de la caldura transpiratie.Voi ce parere aveti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| nasoasatonciu a răspuns:

Am avut si eu si trebuie sa dai cu crema hidratanta pentru ca sunt din cauza caniculei si pielea ta are nevoie de lichide. sper ca te-am ajutat. FUNDA

1 răspuns:
| Empathizer a răspuns:

Da.