| jon22 a întrebat:

FUNDA De ceva timp tot mi se strange in gat niste mucus si as vrea niste sfaturi ca sa imi curat gatul si nasul.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TheLastHuman a răspuns:

Sunt fel de fel de pastile dar pana acolo ia niste miere de albine sau bea un ceai ferbinte cu lamaie si indulceste-l cu miere. te vei simti mult mai binewinking

2 răspunsuri:
| snoopy_5277 a răspuns:

Clateste gitul cu apa cu sare

| Stella_6271 a răspuns:

Trebuie sa-ti faci un exudat nazal si unul faringian, o radiografie la sinusuri si cu rezultatul mergi la un medic ORL.