| jon22 a întrebat:

FUNDA.Deasupra buricului daca pun mana simt bataile inimi asa ca sun spasm desi nu ma doare nimic tensiunea este buna 12\6 puls 75 se si vede daca stau intins pe abdomen un spasm.E ceva in neregula?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti o persoana slaba, este normal, nu ai de ce sa iti faci probleme.In cazul in care ai in familie rude apropiate cu antecedente cardio-vasculare, ar fi bine totusi sa mergi la medic sa te consulte si sa iti faca un Ekg.

1 răspuns:
| Broadband a răspuns:

Nu e nimic, stai linistit/a si la mine face