| bogdan133 a întrebat:

Funda! Dupa ce aplic sapun cu sulf pe fata. Trebuie sa imi dau cu apa calduta sau rece?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Cu apa calduta (nu calda, ci doar cat sa nu fie rece).

Daca te tratezi de cosuri sau acnee imi permit sa-ti recomand sapunurile "Purificator" si "Castravete" de pe www.efrumuseti.blogspot.com Sunt fabricate manual din ingrediente naturale, fara coloranti, conservanti sau alte chimicale.

2 răspunsuri:
| browneyes99 a răspuns:

Nu conteaza.E ca si cum te-ai spala cu un sapun normal.Fie ca folosesti calduta, fie rece, sapunul are acelasi efectwinking. Stiu pentru ca si sora mea foloseste, iar ea nu tine cont de temperatura apei.

| KenJi a răspuns:

Cu apa calduta neaparat.