| valentinalina a întrebat:

! funda! ma doare foarte tare capul ce sa fac? funda promit

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Nevermindd a răspuns:

Ia un algocalmin şi un paracetamol.

| sagetator a răspuns:

Incearca sa dormi, poate ca asa o sa te mai relaxezi. ia o pastila de dureri. dar cel mai bine este sa dormi.

| Ðεεα • ♥ a răspuns:

Un nurofen happy

| dan_2834 a răspuns:

Ia o pastila de cap.O sa iti treaca sigur. Dureaza cateva min pana isi face efectul, dar nu o sa te mai doarawinking