| MusicIsTheAnswer a întrebat:

Funda!
Știți ceva sfaturi pentru pofta de mâncare?
Știu că sună ciudat,dar eu nu prea mă întâlnesc cu senzația de foame. Mănânc și foarte puțin, probabil tot din cauza asta.
Voi ce părere aveți despre asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Ia spirulina dupa fiecare masa si sa vezi ce foame o sa ai(am experimentat eu)

| MusicIsTheAnswer explică (pentru danielaxyz):

Si de unde o pot cumpăra/pret?

| danielaxyz a răspuns (pentru MusicIsTheAnswer):

De la plafar, magazin naturist
cutia costa 12-13 lei, depinde de magazin
eu iau cate 2 capsule dupa fiecare masa, ca sa aiba efect mai rapid(eu iau pentru a lua in greutate)

| Zabbyel a răspuns:

Ramai asa cum esti.nu cauta ceva ce nu ar trebui sa existe(pofta de mancare)

| TatianaCecilia a răspuns:

Mananca seara tarziu, chiar inainte de a te pune sa dormi. dimineata sigur iti va fi foame..la mine a functionat..pe langa asta sunt multe vitamine pentru asta, dar nu sunt in masura sati recomand.Bafta!

| Stefanescu_Ana-maria_1987 a răspuns:

Ia vitamine pentru pofta de mancare