| anonim_4396 a întrebat:

FUNDAAA!
Am auzit ca ceaiul verde este bun pentru cosuri, dar ce trebuie sa fac cu el ca sa functioneze: sa il fierb si sa il intind pe fata, sa ma frec cu frunezele alea pe fata, sau ce?
Am incercat sa beu un pahar de ceai, dar pur si simplu nu am putut! E mult prea amar.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| piti77 a răspuns:

Aplica regulat pe tenul curat comprese caldute cu ceai verde, ori pulverizeaza ceai concentrat dupa fiecare demachiere.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mona a răspuns:

Trebuie sa il bei[2 cani pe zi], zici ca e prea amar....indulceste-l un pic cu miere de albina sau zahar si nu te astepta la rezultate dupa o saptamana, trebuie sa bei mult si bine sa observi ceva rezultate

| Xenya a răspuns:

Poti sa stai cu un prosop pe cap deasupra aburilor de la respectivul ceai timp de 10-15 min(asta era pentru puncte negre), dar cred ca te poti si spala cu ceaiul pe fata pentru curatare! happy