| aleee_6744 a întrebat:

Fundita~! am o intrebare numai pentru fete. vreau sa stiu metode nedureroase pentru epilarea in zona intimacrying. ce creme folositi. daca folositi...sau ce aparate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bianqita a răspuns:

Eu folosesc Crema depilatoare de la Farmec. E foarte buna si e in jur de 7 lei un tub de 150 ml.Iti recomand cu caldura! Nici nu irita si parul creste mai incet, cel putin la mine.Bafta!

7 răspunsuri:
| Anablondyi a răspuns:

Poti incerca cu crema epilatoare... ea nu e ca si lama de ras.si nu doare delocwinkingwinking

| cristiana101 a răspuns:

A.

| ştrumf_8528 a răspuns:

Crema. Veet tongue
e ff buna tongue

| eufreak a răspuns:

Bai eu sunt baiat dar stiu ca exista 1 solutie care doare aceea cu ceara iar a 2 a este o crema revitol costa ceva, dar din cate am auzit de la fosta ma prietena. ii este de mare ajutor! multa bafta si succes >big grin

| Parmalat a răspuns:

Si eu folosesc din cand in cand crema depilatoare rapida de la Farmec, dar sincer prefer aparatul de ras fiindk face pielea de bebelus big grin
Se cheama Gilette Mach 3 tongue si nu sunt fata, doar am baut o sticla d vin si mi-a venit sa raspund la intrebarea asta big grin

| piisycutzza a răspuns:

Si eu folosesc crema depilatoare farmec. eu mi-as dori sa incerc ceara sau aparatul dar mi-e frica.