| zozo74 a întrebat:

Fundita Urinez in 3 in 3 ore si destul de mult parca mai mult decat lichide consum, mentionez ca sunt baiat 23 ani., ar trebui acest lucru sa ma ingrijoreze sau este normal? Dau Fundita Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BGDs a răspuns:

Este normal sa urinezi mult daca bei multe lichide. Daca urinezi mult fara sa bei multe lichide si fara sa iei vreun medicament sau sa bei cafea, e posibil sa ai ceva. Mergi la medic si spune-i asta. O sa iti dea sa faci niste analize

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| persseuss a răspuns:

Consulta un medic, s ar putea sa i prb cu vezica sau ceva cu prostata
http://www.romanialibera.ro/......90155.html

| Derbedeu24 a răspuns:

Frate este ceva anormal mai bine cunsulti un doctor sau incearca sa nu mai bei asa multe lichide timp de 2 zile si daca nu mai bine consulta un doctor ca nu e de joaca cu asa ceva. Multa bft iti tin pumni sa nu ai probleme cu asa ceva.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru sănătatea ta, mergi să faci niște analize de sânge, examen sumar de urină și chiar urocultură, ecograf, un control la urolog, etc.
Sănătate.
Pa, pa.