| niculita4tpu a întrebat:

Gasesc revicel la catena? revicel - crema cu extract de ardei si alge marine? ma bate mama la cap sa ma duc sa-i cumpar, da' nu stie de unde

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| GiiaaBăă a răspuns:

Da, se gaseste.

| MrFlavyus a răspuns:

Da, este!
Funda?

| Pavel_Adeluta_1969 a răspuns:

Gasesc revicel la catena?